Please enable JS

NUMMER STATISTIEKEN

Nummer statistieken

 

LANGSTE NUMMER

      Jaar Duur
1Kitty's Back200617:14
2Tenth Avenue Freeze-Out200116:09
3The E Street Shuffle200612:52
4The River198611:42
5The River200111:16
6Jungleland200110:54
7Incident On 57th Street198610:07
8Rosalita (Come Out Tonight)198610:00
9Rosalita (Come Out Tonight)19869:57
10New York City Serenade19739:56

MEEST GESPEELDE NUMMER

  JaarAantal
1Born To Run19751775
2Thunder Road19751488
3The Promised Land19781471
4Badlands19781269
5Tenth Avenue Freeze-Out19751165
6Dancing In The Dark19841123
7Born In The U.S.A.19841039
8The Rising2002962
9Rosalita (Come Out Tonight)1973824
10Out In The Street1980754

VAAKST GEHOORD (MY BOSSTIME GEBRUIKERS)

  JaarAantal
UNDER CONSTRUCTION / WORKING ON A HIGHWAY / PLEASE COME BACK LATER

VAAKST OPENINGS NUMMER

  JaarAantal
1Growin' Up1973271
2Born In The U.S.A.1984187
3Badlands1978142
4The Ghost Of Tom Joad1995113
5Night197597
6Tunnel Of Love198768
7No Surrender198464
8Better Days199261
9The Rising200259
10My Love Will Not Let You Down198253

OUDSTE NUMMER

  Jaar
1Baby I1966
2You Canít Judge a Book by the Cover1967
3Heís Guilty (The Judge Song) 1970
4Dollhouse1971
5You Mean So Much To Me1971
6Bishop Danced1972
7Tokyo1972
8Ballad of Jesse James1972
9Henry Boy1972
10Blinded By The Light1973

KORTSTE NUMMER

      Jaar Duur
1Johnny Bye-Bye19981:49
2Somewhere North of Nashville20191:53
3Baby I20161:55
4Two For The Road19981:57
5Does This Bus Stop At 82nd Street?19981:58
6Somewhere North of Nashville20192:00
7My Best Was Never Good Enough19952:00
8The Honeymooners19982:04
9Does This Bus Stop At 82nd Street?19732:05
10Car Wash19982:06

MEESTE NUMMERS PER JAAR

  Jaar
1311992
2231995
3231980
4211973
5181979
6172010
7171984
8161982
9161987
10152009

MINST GEHOORD (MY BOSSTIME GEBRUIKERS)

  JaarAantal
UNDER CONSTRUCTION / WORKING ON A HIGHWAY / PLEASE COME BACK LATER

VAAKST AFSLUITEND NUMMER

  JaarAantal
1Born To Run1975266
2Twist And Shout1962254
3Quarter To Three1961140
4Detroit Medley1975124
5Land Of Hope And Dreams1999120
6American Land2006112
7The Promised Land1978105
8I'll See You In My Dreams2020100
 Thunder Road1975100
10Dancing In The Dark198488

NIEUWSTE NUMMER

  Jaar
1Addicted To Romance2023
2One Minute You're Here2020
3Letter To You2020
4Burnin Train2020
5Janey Needs A Shooter2020
6Last Man Standing2020
7The Power Of Prayer2020
8House Of A Thousand Guitars2020
9Rainmaker2020
10If I Was The Priest2020